آزاد شدن قیمت سیمان

دبیر انجمن صنفی سیمان خبر داد که قیمت گذاری سیمان  از این به بعد  به صورت کارخانه ای و با توجه به منطقه صورت میگرد و وی  افزود : با توجه به مجوز سازمان هدفمندی یارانه ها نیازی به اخذ مجوز جهت افزایش قیمت نداریم .

افزایش قیمت سیمان در شهریور ماه !!!؟؟؟

شیخان دبیر انجمن صنفی سیمان اعلام کرد : که بعد از ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا قیمت سیمان در شهریور ماه سال جاری حدود 17 درصد افزایش میابد .

احتمال حذف شرط متاهلی برای متقاضیان وام 80 میلیونی مسکن

 به گفته یکی از اعضای هیئت مدیره بانک مسکن وام مسکن تا پایان امسال همان 80 میلیون تومان باقی می ماند و ممکن است در سال 95 سقف وام مسکن به 120 میلیون تومان برسد .

هماکنون یکی از شرایط دریافت وام 80 میلیونی  متاهل بودن فرد در زمان دریافت وام میباشد ولی افراد مجرد هم میتوانند ثبت نام کنند ولی قصد داریم که این شرط را حذف کنیم تا افراد مجرد هم بتوانند وام 80 میلیونی را دریافت کنند . ( به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی )

جولان وارد کنندگان کالاهای خارجی در نمایشگاه صنعت ساختمان 94

پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران از 19تا 21 مرداد ماه 94 در محل دائمی نمایشگاه های دائمی تهران برگزار گردید که با توجه به گرانی غرفه هاشرکت هایی توانستند در نمایشگاه شرکت داشته باشند که کمکی به رشد و توسعه و ارزان سازی مسکن ندارند .

 

مهمترین و بیشترین ضعف نمایشگاه صنعت ساختمان 94 معدود بودن شرکت ها و تولید کنندگان داخلی بود که ممکن است که یکی از دلایل آن رکود حاکم بر بازار مسکن باشد .

 

باتوجه به تاکیدات مقامات عالی نظام بر حمایت همه جانبه از تولید کنندگان داخلی  شرکت نمایشگاه های بین المللی و اتاق تعاون ایران میتوانستند با قرار دادن تخفیفات ویژه جهتد تولید کنندگان داخلی کاری بکنند که شاهد حضور چشمگیر شرکت های واردکننده نباشیم .

واش بتن اصل بخرید !!!

واش بتن باکیفیت ، درجه یک و اصل بخرید!!!!

مشک آن است که خود ببوید  همانکه  عطار بگوید!!!

هر کالای ارزشمندی در طول تاریخ مورد گزند کالاهای تقلبی واقع شده است .

طلا ،بدلیل آنکه کالای ارزشمندی است دارای بدل است و شناخت طلای بدل از اصل برای جویندگان طلا امریست اجتناب ناپذیر.

واش بتن هم مانند طلا دارای کاربرد تزئینی و زینتی است که این امر موجب گردیده است که تولید واش بتن تقلبی در بازار هرروز افزایش بیابد .

واش بتن محصول ترکیب دانش و تکنولوژی بتن با آمیزه های خوش رنگ طبیعت است که اگر تکنولوژی و دانش تولید را از آن برداریم زیبایی آن فقط برای مدت کوتاهی چشممان را نوازش خواهد داد .

پس بهتر است به عنوان یک خریدار ، مراقب نیش تولید کنندگان محصولات تقلبی باشید .

برای آشنایی بیشتر با ویژگی های واش بتن باکیفیت به صفحه واش بتن اصل چه ویژگی هایی دارد؟  مراجعه نمایید .

برای آشنایی با محصولات واش بتن میتوانید به صفحات ذیل مراجعه کنید:

محصولات واش بتن

موزاییک واش بتن

واش بتن چراغدار

سایر محصولات واش بتن