واش بتن چراغدار

واش بتن نورانی ( چراغ دار) :

 

میتوان در کلیه محصولات واش بتن از  لامپ ال ای دی استفاده کرد . برای تولید واش بتن ال ای دی دار ابتدا لامپ را درداخل قالب گذاشته و بعد ملات گیری میکنند این روش تولید باعث میشود که کاملا آب بندی شود .

 

لامپ ال ای دی بسیار کم مصرف میباشد و در صورت عدم نوسان برق و ضربه شدید طول عمری بالغ بر 10- 15 سال دارد .

 

این لامپ ها در رنگ  های سفید زرد سبز آبی و قرمز تولید میگردد .

 

روش نصب واشبتن نورانی ( چراغ دار) :

 

1-  ابتدا مکان دقیق نصب واش بتن های نورانی را تعیین کنید .

 

2-  باید یک رشته سیم گذرانده شود .

 

3-  در مکان هایی که قرار است واشبتن نورانی نصب گردد یک انعشاب از سیم  اصلی گرفته شود .

 

4-  از پشت موزائیک  دو رشته سیم بیرون آمده که باید به انعشاب های سیم وصل شود .

 

5-  توجه داشته باشید لامپ های  ال ای دی را نباید به صورت مستقیم به برق وصل کرد و باید از آداپتور 1 آمپری استفاده کرد .

مشخصات فنی و اجرایی

واش بتن اصل چه ویژگی هایی دارد؟

 

موزاییک

 

واش بتن همان بتن شسته است که در کفسازی پارک ، حیاط ، پیاده رو ، باغ ، بام (رووف گاردن) و به طور کلی محوطه سازی محیط هایی که میخواهیم از منظر زیبا و طبیعی برخوردار باشند استفاده میگردد . واش بتن یکی از انواع کفپوش های بتنی است که بتن آن از ترکیب سیمان ، سنگ دانه های معدنی با رنگ طبیعی ، چسب بتن و سایر افزودنی های بتن مانند فوق روان کننده های کربوکسیلاتی در انواع طرح ونقش ها با استفاده از رنگهایی که نقاش طبیعت در آفرینش جهان از آنها استفاده نموده است ساخته شده است .

در روش تولید واش بتن اصل بعد از مخلوط کردن مواد اولیه فوق ، بتن حاصله را داخل قالبهای مخصوص ریخته و بعد از عبور قالب ها از میز ویبره که به کمک فوق روان کننده های موجود در بتن باعث خروج هوا از بتن و تراکم بالاتر بتن میگردد ، واش بتن را داخل اتاق بخار گذاشته ، اتاق بخار یا کیورینگ با عث میگردد واش بتن مقاومت بالاتر را در زمانی کمتر از حالت طبیعی پیدا نماید . 

پس از خروج قطعات واش بتن از قالب ، لعاب سیمانی روی سنگ دانه های طبیعی با استفاده از فشار آب(واتر جت های مخصوص) و برسهای سیمی و یا سنگ های ساب زدوده شده تا برجستگی ها و رنگ های طبیعی سنگ دانه ها نمایان گردد و کفپوشی با دوام و زیبا تولید گردد .

واش بتن اصل باید دارای ویژگی های زیر باشد :

1- پس از شکستن قطعه واش بتن  ، سنگدانه ها باید در تمام ضخامت قطعه وجود داشته باشند مثلا اگر ضخامت کفپوش 35 میلیمتر است باید در تمام 35 میلیمتر سنگدانه های رنگی مشاهده گردد.

2-واش بتنی که عیار بتنش استاندارد بوده و در آن چسب بتن و سایر افزودنی ها استفاده شده باشد و دوره کیورینگش را طی نموده باشد باید پس از شکستن ، سنگ و سیمانش از هم جدا نگردند ، یعنی سنگ ها هم در فرآیند شکست ، از وسط شکسته شده باشند .

3-در برش های عرضی و طولی که قطعات واش بتن میخورند ، حباب هوا وجود نداشته باشد .

واش بتنی که مشخصات فوق را نداشته باشد ، مقاومت های مکانیکی لازم را نداشته و در اولین سیکل یخبندان سنگ و سیمانش از هم جدا میگردند . 

واش بتن تولیدی پروفسور موزاییک با اتکا به دانش روز تولید شده و تمام مشخصات فوق را دارا میباشد ، از این رو این مجموعه کلیه محصولاتش از جمله این محصولات  را 5 سال ضمانت مینماید.