کفپوش بتنی ویبره

کف پوش بتونی طرح پوست ماری :

این محصول در ابعاد 40*40 و 20*20 سانتیمتر مربع در ضخامت های 4 5 و 5.5 سانتی متر در رنگ های طوسی قرمز و زرد تولید میگردد.

 

کفپوش بتونی شیار دار نابینایان :

این محصول در ابعاد 40*40و20*20 سانتی متر مربع و درضخامت 4 سانتی متر تولید میگردد .

 

کف پوش بتونی ساده :

این محصول در ابعاد 20*20 و در سه رنگ طوسی قرمز و زرد تولید میگردد .

 

کف پوش بتنی ضربدری :

ابعاد این محصول 60*30 سانتیمتر مربع در ضخامت 4 سانتی متر میباشد و انواع رنگبندی آن طوسی -  قرمز وزرد میباشد .

 

 

موزاییک

موزاییک

 

کف پوش بتنی ستاره:

ابعاد این محصول 40*40 بوده و در ضخامت 2.5 سانتیمترو درسه رنگ طوسی قرمز وزرد تولید میگردد.

 

کف پوش بتنی طرح سکه ای:

این محصول درابعاد 40*40 سانتیمترمربع و درضخامت 2.5 سانتی متر و انواع رنگبندی آن   طوسی قرمز و زرد میباشد.

 کفپوش بتنی طرح کلاسیک:

این کفپوش درابعاد 40*40 سانتیمتر مربع و در ضخامت 2.5 سانتی متر در رنگهای  طوسی قرمز و زرد تولید میگردد.

 

 

 

روش تولید کفپوش بتنی ویبره:

 

کفپوش بتنیویبرهاز بتن به همراه چسب بتنومواد افزودنی بتن تشکیل شده است بعد از مخلوط مواد اولیه،آنرا داخل قالب ریخته وبر روی میز ویبره میگذارند تا به خوبی مخلوط شده ومتراکم شود.

 

 

درمحصولات کفپوش بتنی ویبره به دلیل تک لایه بودن و استفاده چسب بتن و مواد افزودنی،  دارای مقاومت برشی ، فشاری و سایشی بالاتری نسبت به نوع های دیگر میباشد .

 

 

مشخصات فنی و اجرایی

واش بتن اصل چه ویژگی هایی دارد؟

 

موزاییک

 

واش بتن همان بتن شسته است که در کفسازی پارک ، حیاط ، پیاده رو ، باغ ، بام (رووف گاردن) و به طور کلی محوطه سازی محیط هایی که میخواهیم از منظر زیبا و طبیعی برخوردار باشند استفاده میگردد . واش بتن یکی از انواع کفپوش های بتنی است که بتن آن از ترکیب سیمان ، سنگ دانه های معدنی با رنگ طبیعی ، چسب بتن و سایر افزودنی های بتن مانند فوق روان کننده های کربوکسیلاتی در انواع طرح ونقش ها با استفاده از رنگهایی که نقاش طبیعت در آفرینش جهان از آنها استفاده نموده است ساخته شده است .

در روش تولید واش بتن اصل بعد از مخلوط کردن مواد اولیه فوق ، بتن حاصله را داخل قالبهای مخصوص ریخته و بعد از عبور قالب ها از میز ویبره که به کمک فوق روان کننده های موجود در بتن باعث خروج هوا از بتن و تراکم بالاتر بتن میگردد ، واش بتن را داخل اتاق بخار گذاشته ، اتاق بخار یا کیورینگ با عث میگردد واش بتن مقاومت بالاتر را در زمانی کمتر از حالت طبیعی پیدا نماید . 

پس از خروج قطعات واش بتن از قالب ، لعاب سیمانی روی سنگ دانه های طبیعی با استفاده از فشار آب(واتر جت های مخصوص) و برسهای سیمی و یا سنگ های ساب زدوده شده تا برجستگی ها و رنگ های طبیعی سنگ دانه ها نمایان گردد و کفپوشی با دوام و زیبا تولید گردد .

واش بتن اصل باید دارای ویژگی های زیر باشد :

1- پس از شکستن قطعه واش بتن  ، سنگدانه ها باید در تمام ضخامت قطعه وجود داشته باشند مثلا اگر ضخامت کفپوش 35 میلیمتر است باید در تمام 35 میلیمتر سنگدانه های رنگی مشاهده گردد.

2-واش بتنی که عیار بتنش استاندارد بوده و در آن چسب بتن و سایر افزودنی ها استفاده شده باشد و دوره کیورینگش را طی نموده باشد باید پس از شکستن ، سنگ و سیمانش از هم جدا نگردند ، یعنی سنگ ها هم در فرآیند شکست ، از وسط شکسته شده باشند .

3-در برش های عرضی و طولی که قطعات واش بتن میخورند ، حباب هوا وجود نداشته باشد .

واش بتنی که مشخصات فوق را نداشته باشد ، مقاومت های مکانیکی لازم را نداشته و در اولین سیکل یخبندان سنگ و سیمانش از هم جدا میگردند . 

واش بتن تولیدی پروفسور موزاییک با اتکا به دانش روز تولید شده و تمام مشخصات فوق را دارا میباشد ، از این رو این مجموعه کلیه محصولاتش از جمله این محصولات  را 5 سال ضمانت مینماید.